MÖBLER / Bord / Skrivbord 15186222
nr 1518 6222
Skrivbord
1930-tal. Bredd: 74 cm, djup: 50 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:11:33
100 kr