MÖBLER / Bord / Skrivbord 15186222

nr 1518 6222

Skrivbord

1930-tal. Bredd: 74 cm, djup: 50 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:11:33